DOLAR 32,5372 % 0.06
EURO 35,0286 % 0.38
STERLIN 41,4780 % 0.33
FRANG 36,8063 % 0.05
ALTIN 2.434,19 % -0,05
BITCOIN 65.420,01 0.227
The Galleria Bornova
N Haber Admin
N Haber Admin TÜM YAZILARI

Kaya’dan Yücel’e tepki: Hiç ders almamışlar!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kaya’dan Yücel’e tepki: Hiç ders almamışlar!

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, CHP İzmir Milletvekili Deniz Yücel’in ittifak ortağı İYİ Parti hakkında yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. Kaya, “İşte halktan kopuk, jakoben, elitist CHP zihniyeti! Milletimizin kendilerine verdiği güçlü cevaptan hiç ders almamışlar. Beraber yol yürüdükleri ittifak ortaklarını da ne kadar kolay satıyorlar!” İfadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Deniz Yücel partisinin Konak İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada genel seçimleri kaybetme nedenlerinden biri olarak ittifak ortakları İYİ Partiyi sorumlu tuttu. Yücel konuşmasında, “CHP İzmir Milletvekili Deniz Yücel: Elbette seçimi kazanmamamıza etki eden başka faktörler de var. Başta İYİ Parti olmak üzere belli kesimlerin Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını tartıştırması. İYİ Parti Lideri Sayın Meral Akşener’in çok kırıcı ve ağır sözlerle masadan kalkması” dedi.Yücel’in bu ifadelerine AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’dan tepki geldi. Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: İşte halktan kopuk, jakoben, CHP zihniyeti!

Milletimizin kendilerine verdiği güçlü cevaptan hiç ders almamışlar. Beraber yol yürüdükleri ittifak ortaklarını da ne kadar kolay satıyorlar!Milletimize tepeden bakıp, hatayı kendilerinde değil milletimizde arayanlar, üstenci tavırlarıyla kibir saltanatlarını sürdürenler, kaybetmeye devam edecekler!