DOLAR 32,8126 % -0.04
EURO 35,1673 % -0.06
STERLIN 41,4952 % -0.22
FRANG 36,7483 % 0.07
ALTIN 2.449,70 % -0,04
BITCOIN 63.720,01 -0.928
The Galleria Bornova
N Haber Admin
N Haber Admin TÜM YAZILARI

CHP’li Gültekin’den AK Partili İnan’a ‘davet’ yanıtı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
CHP’li Gültekin’den AK Partili İnan’a ‘davet’ yanıtı!

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan’ın, uyuşturucu eleştirilerine ve saha davetine sosyal medya hesabından yanıt verdi. Gültekin “Bizi sahaya davet etmiş; gel Bayraklı’yı karış karış gezelim, ama gezerken de kimin ne olduğunu da mertçe anlatalım” dedi.

AK Partili İnan’ın uyuşturucu eleştirilerine ve saha davetine CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin sosyal medya hesabı X’den (Twitter) yanıt verdi.

Gültekin “Bizi sahaya davet etmiş; gel Bayraklı’yı karış karış gezelim, ama gezerken de kimin ne olduğunu da mertçe anlatalım” dedi.

BİZ VARIZ BUYUR GEL

Gültekin açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 

“Sayın milletvekili @eyupkadirinan, bizi sahaya davet etmiş; gel Bayraklı’yı karış karış gezelim, ama gezerken de kimin ne olduğunu da mertçe anlatalım. Haydi! Uyuşturucu baronlarının kökünü kazıyacağız diye birlikte söyleyelim? Kökünü de kazıyalım, bu mücadeleyi insanlık namına birlikte verelim. Biz varız, buyur gel. Uyuşturucu baronları Türkiye’ye gelsinler diye özel kanun çıkaran kim, beraber anlatalım. Uyuşturucu baronlarının kirli parasına muhtaç olacak kadar memleketi ekonomik bir soykırıma maruz bırakanlar, gün geldi sadece kirli paranın değil sahiplerinin de Türkiye’ye girmesine nasıl göz yumdu beraber anlatalım. Hatta sen anlat biz dinleyelim. Kimler,  kimler eliyle, kimleri zehirliyor hep birlikte öğrenelim.”