DOLAR 32,9286 % 0.32
EURO 35,3765 % 0.63
STERLIN 41,8036 % 0.5
FRANG 36,8390 % 0.33
ALTIN 2.465,47 % 0,60
BITCOIN 60.950,01 -4.924
The Galleria Bornova
N Haber Admin
N Haber Admin TÜM YAZILARI

Başkan Engin ameliyattan çıktı! Sağlık durumu ile ilgili son durum… 

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Engin ameliyattan çıktı! Sağlık durumu ile ilgili son durum… 

Katıldığı canlı yayında rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, sağlık durumu iyiye gidiyor. Yapılan tetkikler sonucu ameliyata giren Başkan Engin’in ameliyattan çıktığını ve operasyonun başarılı geçtiği öğrenildi.

Katıldığı bir canlı yayında fenalaşarak Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’in yüksek tansiyon ve beyin kanaması şüphesiyle tedavi altına alınmıştı.
Tedavisi yoğun bakım servisinde devam eden ve dün sabah saatlerinde uyandırılan Başkan Engin’in sağlık durumunun iyi olduğu ve Medicana International İzmir Hastanesi’ne sevk edildiği aktarılmıştı. 
Hastanede uzman doktorlar tarafından tetkikleri yapılan Engin’in ameliyat edilmesine karar verildi.
Bugün öğle saatlerinde ameliyata giren Engin’in ameliyattan çıktığı ve operasyonunun başarılı geçtiği öğrenildi.

Başkan Engin sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı.

Geçirdiğim ani rahatsızlık sebebiyle hastaneye kadar gelen, arayan soran, mesaj gönderen;  yakın ilgi, alakasını ve dualarını bir an olsun bile esirgemeyen,

Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcılarımıza, İzmir Valimize, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Milletvekillerimize, tedavi sürecim boyunca hep yanımızda olan Konak Belediye Başkanımız Abdül Batur’a, İlçe Belediye Başkanlarımıza, İzmir İl Emniyet Müdürümüze, Kaymakamlarımıza, Partimizin İl ve İlçe Örgütüne, Siyasi Partilerin İl ve İlçe Başkanları ile temsilcilerine, İl Sağlık Müdürümüze, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi ve Personeline, bürokratlarımıza, Ege’de Son Söz İmtiyaz Sahibi Fatih Yapar’a, basın mensuplarımıza, Belediyemizde birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarıma, tüm değerli dostlarımıza ve çok kıymetli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Çok daha iyiyim. Kısa bir tedavi sürecinin ardından tekrar bir arada olacağız. Sevgi ve saygılarımla, sağlıcakla kalın…

Ali Engin

Narlıdere Belediye Başkanı